single-image

Wymiana wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite w Warszawie

Nadal wiele osób korzysta ze smartfona Huawei Mate 10 Lite, który w dalszym ciągu jest wysokiej klasy urządzeniem, które może dobrze sprawdzać się w wielu zastosowaniach. Sprzęt nadal może bardzo efektywnie służyć i korzystanie z niego może być bardzo przyjemne. Na skutek nieuwagi może jednak dojść do uszkodzenia wyświetlacza. Wystarczy nawet upadek z niewielkiej wysokości, aby ekran uległ pęknięciu. W takiej sytuacji niezbędne będzie wymiana wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite przeprowadzenie naprawy. W naszym serwisie zajmujemy się wymianami wyświetlaczy między innymi w Huawei Mate 10 Lite. Proponujemy profesjonalną wymianę, która przywróci każdy smartfon do pełnej sprawności i bardzo dobrego działania.

Samodzielna wymiana wyświetlacza

Huawei w modelu Mate 10 Lite postawił na zintegrowaną obudowę. W związku z tym sama wymiana wyświetlacza jest utrudniona. Jej samodzielne wykonanie wymaga posiadania odpowiednich narzędzi, które pozwolą na przedostanie się do wewnętrznych elementów smartfona. Wymiana wyświetlacza wymaga zdjęcia wielu elementów. Przede wszystkim należy rozkręcić obudowę i za pomocą specjalnego narzędzia podważyć tylną klapkę. Jej ściągniecie pozwoli na przedostanie się do wnętrza. Następnie należy odłączyć czytnik linii papilarnych. Sam wyświetlacz jest zamontowany za pomocą kleju. Jego zdjęcie wymaga zatem podgrzania całości i odczepienia wyświetlacza. Następnie konieczne jest zamontowanie nowego i ponowne złożenie smartfona. Operacja jest dość skomplikowana i nawet delikatny błąd może doprowadzić do uszkodzenia całego urządzenia.

Pomoc specjalistów

Z uwagi na wysokie skomplikowanie samej wymiany wyświetlacza Huawei Mate 10 Lite warto ją powierzyć specjalistom. W naszym serwisie zajmujemy się wyświetlaczami w smartfonach Huawei i posiadamy wiele części zamiennych na stanie. Dzięki temu samą wymianę jesteśmy w stanie wykonać w przeciągu kilku godzin i oddać klientowi w pełni sprawne urządzenie, które będzie służyło przez długi czas. Zastosowanie oryginalnych części zamiennych gwarantuje to, że smartfon będzie działał w pełni poprawnie i korzystanie z niego będzie niezwykle przyjemne. Skutki uszkodzenia natomiast będą praktycznie niewidoczne.

Atrakcyjne ceny usług

Nasz serwis wszystkie swoje usługi proponuje dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach. Tym bardziej warto zainteresować się naszą ofertą. Jesteśmy w stanie w niskiej cenie wymienić wyświetlacz w Huawei Mate 10 Lite i przywrócić sprzęt do znakomitego działania. Wszystkie osoby zatem serdecznie zapraszamy do zainteresowania się naszymi usługami. Oddając do nas telefon możesz być pewny najwyższej jakości usług.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like